Odmładzanie skóry twarzy z easylift

Modzie na naturalność ulega coraz więcej pań. Podbiła ona serca gwiazd filmowych i celebrytek, a także zwykłych zjadaczek chleba. Trend ten przejawia się nie tylko w make up no make up, ale także i w kosmetyce opierającej się na regeneracji skóry i prewencji. Celem zabiegów odmładzających skórę jest przede wszystkim przeciwdziałanie powstawaniu zmarszczek w przyszłości, a także redukcja tych drobnych, które już wystąpiły. Na czym polega nowy trend slow aging i jak odmłodzić skórę jednocześnie nie zaburzając naturalnych procesów jej działania?

Na czym polega odmładzanie skóry w rytmie slow aging?

Starzenie się skóry jest nieuchronnym procesem. Nie można go zatrzymać, na szczęście można spowolnić. Sposobów na odmładzanie skóry twarzy kosmetyka poszukiwała już od wieków. Dziś znane jest co najmniej kilkanaście recept na młody wygląd. Coraz częściej do głosu dochodzi jednak trend slow again. Polega on nie tylko na opóźnianiu tego, co nieuchronne, ale także i godzeniu się z nieubłaganym upływem czasu. Odmładzanie skóry w rytmie slow polega głównie na stosowaniu profilaktyki przeciwstarzeniowej, która ma na celu utrzymanie skóry w dobrej kondycji przez jak najdłuższy czas. Aby odmłodzić skórę, slow again zaleca:

  •  zrównoważoną dietę,
  •  odpowiednią ilość i jakość snu,
  •  wypoczynek,
  •  zapewnienie sobie komfortu psychicznego.

Trent ten nie zapomina też o pielęgnacji. Na odmłodzenie skóry proponuje zarówno naturalne metody, jak i specjalistyczne zabiegi.

Naturalne sposoby na odmłodzenie skóry

W zachowaniu młodego wyglądu skóry profilaktyka jest najważniejsza. Im wcześniej zacznie dbać się o cerę, tym lepsze efekty można osiągnąć, a przez to dłużej cieszyć się młodym wyglądem. Najważniejsze zadanie codziennej pielęgnacji to ochrona skóry przed słońcem. Promienie UV uszkadzają włókna podporowe skóry, czyli kolagen i elastynę odpowiadające za jędrność i napięcie cery. Po krem z wysokim filtrem SPF do twarzy należy sięgać przez cały rok – niezależnie od pory roku.

W zachowaniu młodego wyglądu ważna jest również ochrona przed wolnymi rodnikami. Zapewnią ją antyoksydanty – jednym z najsilniejszych jest witamina C. Jej duże ilości przyswaja się poprzez dietę, ale warto także poszukać jej w kosmetykach. Serum z witaminą C to idealny sposób na maseczkę na odmłodzenie skóry.  W kosmetyczce powinny znaleźć się także preparaty pielęgnujące na bazie retinolu. Cerze raz na jakiś czas dobrze jest również zafundować peeling kawitacyjny. Jest to profesjonalny zabieg, który oczyści i wygładzi naskórek.

Zabiegi na odmładzanie skóry

Współczesne kliniki medycyny estetycznej nie proponują tylko tych zabiegów, które mają cofnąć efekty upływającego czasu i pozbyć się głębokich zmarszczek, bruzd czy chomików z policzków. Nowoczesne zabiegi to głównie te stawiające na profilaktykę przeciwstarzeniową. Coraz większą popularnością cieszy się m.in. odmładzanie skóry laserem, które ma opóźnić pojawianie się pierwszych zmarszczek. Slow aging stawia jednak nie tylko na profilaktykę, ale i na zabiegi niwelujące drobne oznaki starzenia się. Trend odchodzi od inwazyjnych zabiegów, na rzecz tych regeneracyjnych, które pomagają odmłodzić skórę od wewnątrz, aby sama uporała się z ubytkami i wolnymi rodnikami. Zabiegi regenerujące, zamiast paraliżować mięśnie czy wstrzykiwać wypełnienia stawiają na komórki macierzyste, mezoterapię, peeling chemiczny czy laser frakcyjny. Te zabiegi mają pobudzić skórę do przebudowy i wzmacniać ją, a tym samym opóźniać efekty starzenia się.

Co odmładza skórę?

Chcąc osiągnąć widoczne efekty, warto wykorzystać też zabiegi w wersji light. O to, co odmładza skórę twarzy, spytaliśmy ekspertów. Jako mało inwazyjne, ale dające naturalny efekt zabiegi odmładzające wymieniają oni m.in.easylift. Jest to innowacyjny lifting twarzy, wykorzystujący nici Spring Thread. Jego przeprowadzenie nie wymaga metod chirurgicznych, a efekty easylift utrzymują się przez 10 lat i dłużej. Brak konieczności użycia skalpela daje możliwość zachowania unaczynienia skóry, a przez to mogą w niej nadal zachodzić naturalne procesy.

Odmładzanie skóry twarzy easylift

Easylift to sposób na redukcję zmarszczek, odmłodzenie skóry pod oczami, zniwelowanie problemów opadającej powieki. Cały zabieg jest bezpieczny i mało inwazyjny. Stanowi on doskonałą alternatywę dla tradycyjnego liftingu twarzy. Odmładzanie skóry twarzy tą metodą przynosi widoczne efekty, z których cieszyć mogą się panie w każdym wieku.

co odmładza skórę, naturalne sposoby na odmłodzenie skóry, odmładzanie skóry, odmładzanie skóry laserem, odmładzanie skóry od wewnątrz, odmładzanie skóry pod oczami, odmładzanie skóry twarzy, twarzy, zabiegi na odmłodzenie skóry

Uważasz się za chodzącą perfekcyjną niedoskonałość? My pomożemy Ci to zmienić! Zobacz, jak stać się perfekcyjną panią domu, idealną żoną, wspaniałą mamą i kobietą doskonałą w każdym calu! Poznaj nasz wyjątkowy portal dla kobiet, który stanowi praktyczny poradnik w kwestii zdrowia, mody i urody, jak również spraw związanych z domem, wychowaniem dzieci, organizacją ślubu czy szeroko rozumianymi uczuciami. Niech ten kobiecy portal stanie się dla Ciebie inspiracją w codziennym życiu i pozwoli Ci stać się Panią Perfekcyjną!